Priečka

Sklenená priečka DEKO FG Fire je kotvená pomocou 30 alebo 40 mm hliníkového profilu do susednej priečky, stropu alebo podlahy bez ohľadu na požiadavky na požiarnu odolnosť. Sklenená priečka je testovaná a klasifikovaná ako EW 30, EI 30, EI 45, EW 60, EI 60, EW 90, EI 90, EW 120 a EI 120 konštrukcie v súlade s najnovšími európskymi normami.

DEKO FG Fire má tiež požiarnu klasifikáciu konštrukcie A2-s1, d0. V závislosti od typu a hrúbky skla poskytuje tlmenie zvuku až do Rw=46 dB. Hliníkové profily sú štandardne s povrchovou úpravou strieborného eloxovaného hliníka, na želanie aj s akoukoľvek inou farbou podľa vášho výberu.

Spoje medzi sklom

V závislosti od požiadaviek na požiarnu odolnosť, výšku priečky, dizajn a interiérový dizajn sú k dispozícií tri rôzne typy sklenených priečok DEKO FG Fire - DEKO FG Fire Clear, DEKO FG Fire Black a DEKO FG Profile.

S priečkou DEKO FG Fire je možné inštalovať dvere s požiarnou odolnosťou v hliníkových zárubniach alebo závesné dvere bez rámov, ak požiadavky na tlmenie hluku nie sú vysoké. Dvere v hliníkových zárubniach tvorí jedno alebo dve krídla a môžu byť pevné alebo sklenené.

Dekorácia

Tak, ako ostatné sklenené priečky DEKO, aj v tomto prípade môžete priečky dekorovať napríklad laminovacou fóliou pre dosiahnutie jednotnosti celého vnútorného priestoru.

Technické detaily DEKO FG Fire a sumár typov

Stiahnite si technické detaily kliknutím na obrázok.


Dánska kvalita s tradíciou

Spoločnosť DEKO už 50 rokov vyvíja riešenia vnútorného vybavenia budov a je lídrom medzi škandinávskymi výrobcami. Okrem toho je DEKO jednou z najväčších stolárskych spoločností v Dánsku, ktorá sa špecializuje na dizajn obchodných budov, kancelárií a inštitúcií. Má vynikajúcu medzinárodnú povesť, vďaka ktorej je spoľahlivým partnerom s produktmi najvyššej kvality.

Mitra, s.r.o., Pluhová 2, 831 03 Bratislava
IČO 35977329, DIČ 2022123125, IČ DPH SK2022123125

Máte rýchlu otázku? Volajte +421 905 273 767