Vizuálny koncept priečky DEKO FG2 je rovnaký ako DEKO FG – teda minimalistické hliníkové profily na podlahe, strope a susedných priečkach. Vertikálne spoje medzi sklami je možné uzavrieť pomocou 3 mm prefabrikovaných silikónových pásov. Sklenené priečky DEKO FG2 sú k dispozícii aj v plnej výške od podlahy po strop.

Štandardné sklenené panely sú v závislosti od požadovaného tlmenia zvuku a výšky priečky vyrobené z 10 alebo 12 mm tvrdeného číreho skla, na želanie aj z iných druhov skla. Aj táto sklenená priečka je prefabrikovaná, systematizovaná a štandardizovaná. Ak vzniknú nové požiadavky na priestor, je možné ju jednoducho demontovať alebo upraviť.

Dôkladne overený koncept

Celý systém sa kotví pomocou 30 alebo 40 mm úzkych hliníkových profilov. Hliníkové profily sú štandardne k dispozícii s povrchovou úpravou strieborného eloxovaného hliníka. Na želanie je k dispozícii aj akákoľvek iná farbu podľa výberu.

Pre dokonalý minimalistický vzhľad so sklom ako hlavným prvkom môžu mať sklenené dvere DG integrované sklo na celom povrchu dverí, a to aj so zachovaním vysokej úrovne tlmenia zvuku.

Alternatívou sú ďalšie pevné dvere DEKO alebo sklo, ktoré poskytuje atraktívny kontrast. Bez ohľadu na výber dverí sa krídlo dverí vloží do hliníkového rámu, aby sa dosiahla najvyššia stabilita a účinné tlmenie zvuku.

Finálny dotyk


Veľké, číre sklenené povrchy poskytujú voľný prístup k prirodzenému svetlu, sklenené povrchy môžu byť ozdobené aj laminovacou fóliou rôznych vzorov a farieb.

Technické detaily DEKO FG2 a sumár typov

Stiahnite si technické detaily kliknutím na obrázok.


Dánska kvalita s tradíciou

Spoločnosť DEKO už 50 rokov vyvíja riešenia vnútorného vybavenia budov a je lídrom medzi škandinávskymi výrobcami. Okrem toho je DEKO jednou z najväčších stolárskych spoločností v Dánsku, ktorá sa špecializuje na dizajn obchodných budov, kancelárií a inštitúcií. Má vynikajúcu medzinárodnú povesť, vďaka ktorej je spoľahlivým partnerom s produktmi najvyššej kvality.

Mitra, s.r.o., Pluhová 2, 831 03 Bratislava
IČO 35977329, DIČ 2022123125, IČ DPH SK2022123125

Máte rýchlu otázku? Volajte +421 905 273 767