(Ne)obyčajné hliníkové zárubne DEKO

Zárubne DEKO sú vyrobené z hliníka s hladkou povrchovou úpravou a vysokou stabilitou. Štandardne je rám dverí dostupný ako strieborný eloxovaný hliník alebo v bielej práškovej farbe. Konečná voľba je na vás, preto máte k dispozícii aj širokú škálu ďalších farieb na želanie.

Hliníková zárubňa má niekoľko rôznych šírok, vďaka čomu môžete použiť dvere DEKO vo všetkých typoch stien vo vašej budove. Profil sa ľahko inštaluje aj demontuje, aby ste mohli vykonávať zmeny bez zbytočných komplikácií. Vaša firma sa predsa vyvíja a my tomu rozumieme.

Značka DEKO navyše vyvinula svoj vlastný unikátny hliníkový profil na upevnenie dverí k vodorovnému nosníku. Tento profil je pripevnený na nosník, výsledkom čoho je luxusne vyzerajúci detail spoja bez viditeľných upevnení.

Na želanie môžu byť dvere DEKO zakončené aj bežnými drevenými obložkovými zárubňami alebo sa môže medzi deliacou stenou a zárubňou dverí použiť spojka. Hliníková zárubňa a obložkové zárubne sú najlepšími voľbami, ak v budúcnosti počítate so zmenami.

Dvere pre každý otvor

Do hliníkových zárubní DEKO je možné inštalovať až tri typy dverných krídiel - masívne, presklené a celopresklené. Dvere z masívneho dreva sú dostupné v rôznych farbách, prípadne s dyhovými povrchmi duba alebo buka. Pre sklené časti dverí sa používa 4 alebo 6 mm číre tvrdené sklo. Tam, kde sa vyžadujú špecifické požiarne alebo protihlukové vlastnosti, môže byť použité špeciálne sklo.

Štandardné zárubne pre dvere so sklenenou výplňou sú vyrobené z dreva, na želanie je možné dodať aj zárubne z hliníka. K dispozícií sú aj celosklenené dvere z tvrdeného skla, ktoré tesne priliehajú na gumové profily v ráme. To zaisťuje ich zvukotesné spojenie.

Počujete tú produktivitu?

Dvere DEKO v štandardnom formáte dodávame s overením a certifikáciou podľa dánskej normy s požiarnymi klasifikáciami až do EI60 a zvukovým útlmom až do Rw=35 dB. Všetky dvere sú prefabrikované, čím sa eliminuje potreba akejkoľvek úpravy po montáži.

A navyše, všetky dvere značky DEKO získali prestížne ocenenie Danish Indoor Climate Labelling.

Kovania

Pre masívne a presklené dvere ponúkame nielen štandardné, ale aj dizajnové a špeciálne kľučky a zámky DEKO. Celosklené dvere sú štandardne vybavené zámkom s kľučkami a pántmi z povrchovou úpravou strieborného eloxovaného hliníka. Aj v prípade kovaní platí, že sme pripravení na vaše špeciálne dizajnové požiadavky.

Rozmery

Dvere DEKO sú na výber ako jednoalebo dvojkrídlové. Jednokrídlové dvere sú k dispozícii v modulových veľkostiach od 7x21 M* do 12x21 M, dvojkrídlové dvere veľkosti 18x21 M. Potrebujete neštandardný rozmer? Žiadny problém – radi vám ho dodáme na objednávku.

Hliníkové zárubne vám dodáme v šírkach od 93 do 230 mm, čo umožňuje ich montáž do všetkých typov priečok. Stabilná konštrukcia zároveň dovoľuje vyrábať dvere v rôznych veľkostiach.

Dverné krídla DEKO pre masívne a presklené dvere majú hrúbku 40 alebo 63 mm v závislosti od špecifických požiarnych a zvukových požiadaviek. Celosklenené dvere s tvrdeným sklom majú štandardne hrúbku 10 mm.

* M - reprezentuje štandardný modul o rozmere 100mm.

Dánska kvalita s tradíciou

Spoločnosť DEKO už 50 rokov vyvíja riešenia vnútorného vybavenia budov a je lídrom medzi škandinávskymi výrobcami. Okrem toho je DEKO jednou z najväčších stolárskych spoločností v Dánsku, ktorá sa špecializuje na dizajn obchodných budov, kancelárií a inštitúcií. Má vynikajúcu medzinárodnú povesť, vďaka ktorej je spoľahlivým partnerom s produktmi najvyššej kvality.

Mitra, s.r.o., Pluhová 2, 831 03 Bratislava
IČO 35977329, DIČ 2022123125, IČ DPH SK2022123125

Máte rýchlu otázku? Volajte +421 905 273 767