Nie je dôležité, koľko štvorcových metrov má vaša firma k dispozícii. Celosklenené priečky DEKO FG vytvoria z každého pracoviska svetlé, vizuálne priestranné a atraktívne prostredie bez ohľadu na to, či zariaďujete nové priestory alebo chcete vylepšiť tie staré.

DEKO FG je flexibilný a prispôsobiteľný systém, ktorý spĺňa požiadavky na výšku, veľkosť, súkromie a zvukový komfort vašich zamestnancov, obchodných partnerov a, čo je najdôležitejšie, vás osobne.

Dizajn nie je detail

Každý detail sklenenej steny sme vyvinuli s ohľadom na najvyššiu úroveň čistoty dizajnu. Veľké celosklenené panely sú ukončené minimalistickými hliníkovými profilmi na miestach, kde sa sklo stretáva s podlahou a stropom.

Vertikálne spojenie medzi sklami je možné docieliť hneď niekoľkými spôsobmi - spojom profilu, spojom tesnenia alebo otvoreným spojom.

Prvý typ pozostáva z hliníkovej lišty s mäkkými spojovacími profilmi s hrúbkou 20 milimetrov. Podobný profil sa používa aj pre rohy a T-spoje. Všetky profily sa vyrábajú s povrchovou úpravou strieborného eloxovaného hliníka, ale aj vo všetkých RAL práškových farbách.

Tesniaci spoj tvorí prefabrikovaný číry silikónový pás na sklenených spojoch s hrúbkou 3 milimetre. Spojovací pás ponúka nielen bezpečný, ale aj veľmi nenápadný spojovací detail.

Pri inštalácii steny s otvorenými spojmi sa medzi sklenými tabuľami nachádza medzera v šírke od 3 do 5 mm bez mechanického spoja.

Nech si vyberiete akýkoľvek spôsob montáže, súčasťou nášho riešenia je možnosť jednoduchej demontáže alebo výmeny skiel, kedykoľvek to bude potrebné.

Úzka priečka, široké možnosti

Presklenú stenu DEKO FG takmer nevidno - je totiž len 10, 12 alebo 15 milimetrov hrubá. Tvorí ju bezpečnostné tvrdené sklo, ktoré môže mať na želanie protipožiarne alebo akusticko-izolačné vlastnosti. Celý systém je kompatibilný s farebnými, matnými aj laminovanými sklami.

Sklenené panely sú vyrobené na mieru presne pre vaše potreby s variabilnou výškou, hrúbkou a hmotnosťou.

Dvere do lepšieho pracovného prostredia

Do všetkých presklených priečok DEKO FG je možné osadiť posuvné, otočné aj štandardné dvere v hliníkovej zárubni. Naša hliníková zárubňa poskytuje vysokú stabilitu, vďaka čomu do nej môžete zabudovať aj celosklenené dvere bez obáv o bezpečnosť všetkých, ktorí ich budú používať. K dispozícii sú aj dvere s čiastočným presklením, drevené dvere alebo elegantné sklenené dvere DEKO DG.

Riešenie DEKO vás vo voľbe dverí nijako neobmedzuje - práve naopak. Vyberte si také dvere, ktoré najlepšie splnia vaše požiadavky na ovládateľnosť, priestor a vzhľad.

Počujete tú produktivitu?

Presklenú stenu DEKO FG takmer nevidno - je totiž len 10, 12 alebo 15 milimetrov hrubá. Tvorí ju bezpečnostné tvrdené sklo, ktoré môže mať na želanie protipožiarne alebo akusticko-izolačné vlastnosti. Celý systém je kompatibilný s farebnými, matnými aj laminovanými sklami.

Sklenené panely sú vyrobené na mieru presne pre vaše potreby s variabilnou výškou, hrúbkou a hmotnosťou.

Vaša firma, vaše súkromie
Dekorácia

Presklené steny DEKO ochránia nielen pracovnú pohodu vašich zamestnancov, ale aj vaše dokumenty a firemné tajomstvá. Priehľadné sklenené panely môžete obohatiť o dizajnové fólie, sieťotlač, závesy alebo žalúzie, ktoré izolujú váš priestor od neželaných párov očí.
Alebo si vyberte matné sklo, ktoré prepustí svetlo, ale nie zrak. Najluxusnejším riešením je elektrický systém, ktorý po aktivácii efektne zmení číre sklo na matné.

Technické detaily DEKO FG a sumár typov

Stiahnite si technické detaily kliknutím na obrázok.


Dánska kvalita s tradíciou

Spoločnosť DEKO už 50 rokov vyvíja riešenia vnútorného vybavenia budov a je lídrom medzi škandinávskymi výrobcami. Okrem toho je DEKO jednou z najväčších stolárskych spoločností v Dánsku, ktorá sa špecializuje na dizajn obchodných budov, kancelárií a inštitúcií. Má vynikajúcu medzinárodnú povesť, vďaka ktorej je spoľahlivým partnerom s produktmi najvyššej kvality.

Mitra, s.r.o., Pluhová 2, 831 03 Bratislava
IČO 35977329, DIČ 2022123125, IČ DPH SK2022123125

Máte rýchlu otázku? Volajte +421 905 273 767